UA RU
+38 (096) 544-54-54

Стрічка клейка (скотч)

Виводити:
Виникли питання
при виборі?
звертайтеся:
Задайте їх по телефону
Або замовте зворотний дзвінок
Стрічка клейка - один з найпоширеніших пакувальних матеріалів. Він застосовується не тільки в побуті, але і в масштабах оптової торгівлі і виробництва. Для виготовлення самої стрічки використовують полімерні матеріали, а в якості клейкої основи на одну з поверхонь наносять каучуковий або акриловий клей. Таке поєднання дозволило створити універсальний матеріал широкого спектру застосування.
 
Головна властивість скотча - адгезія. Саме завдяки їй він легко скріплює різні матеріали - пластик, папір, картон. Скотч незамінний при упаковці навіть великогабаритних вантажів, будматеріалів і побутової техніки. Крім того його широко використовують в будівництві і як канцелярське приладдя.
 
Основа клейкої стрічки буває трьох типів:
  • прозора;
  • коричнева;
  • кольорова.
Особливою багатофункціональністю відрізняється прозорий варіант. По-перше, своєю естетичністю і непомітністю на поверхнях різного типу. Залежно від призначення купити стрічку клейку можна різної ширини, довжини і товщини, а також за різними цінами. Стандартна ширина рулону - 48 мм. Але поряд з ним є і економні варіанти для легких товарів - 45 мм, або для більш важких - 72 мм. Купити скотч можна різної щільності - 38, 40 і 45 мкм, і різної довжини - від 50 до 990 метрів. При виборі параметрів і характеристик орієнтуйтеся на область застосування і витрата матеріалу.
 
Скотч довжиною понад 300 метрів використовується на спеціальних пакувальних машинах, а стандартні мотки в 200 метрів добре підходять для пакувальних пістолетів - диспенсеров або ручній упаковці.
 
Область застосування скотчу:
  • фіксація і скріплення вантажів в коробах або на піддонах для транспортування;
  • скріплення матеріалів;
  • ремонтні роботи;
  • упаковка паперової та картонної тари.
Головною перевагою клейкої стрічки є її стійкість до впливу вологи, низьких або високих температур. Використовуючи клейку стрічку для упаковки, ви можете не турбуватися про цілісність своїх товарів.
 
Основною областю застосування скотча є організації та підприємства, які надають логістичні послуги, виробляють товари або продають їх. Це довговічний і сучасний пакувальний матеріал, який дозволяє легко вирішувати завдання упаковки та транспортування будь-якого типу товарів.
 
Купити стрічку клейку в Україні можна в інтернет-магазині JustPack за найвигіднішими цінами.
UA RU
Top